Катети прямокутного трикутника дорівнюють 5см і 12см, Знайдіть косинус кута проилежного меншому

катету

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

Ответ:

tg = 12/5

1 + tg² = 1 / cos²

cos² = 1 / (1 + tg) = 1 / (17/5) = 5/17

cos = √(5/17)