Знайдіть кількість сторін правильного многокутника, якщо його кут дорівнює 150°.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гмирянская Таня.

Ответ:

12

Объяснение:

a=150, a=180*(n-2)/n, an=180n-360, n*(180-a)=360

n=360/(180-a)

n=360/(180-150)

n=12

12 сторон