Радіус кола дорівнюе 8.3 см. Знайдіть сторону описаного навколо нього правильного n-кутника, якщо:

a) n = 3; б) n = 4; в) n = 6; г) n = 18. помогите пжлст;(​

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Полина.

Ответ:Для того, щоб знайти сторону описаного навколо кола правильного n-кутника, можна скористатися формулою:

s = 2r * sin(π/n)

де r - радіус кола, n - кількість сторін у правильному n-кутнику, s - сторона описаного навколо нього правильного n-кутника.

a) n = 3:

s = 2 * 8.3 см * sin(π/3) ≈ 28.7 см

б) n = 4:

s = 2 * 8.3 см * sin(π/4) ≈ 16.6 см

в) n = 6:

s = 2 * 8.3 см * sin(π/6) ≈ 14.4 см

г) n = 18:

s = 2 * 8.3 см * sin(π/18) ≈ 4.8 см

Отже, сторона описаного навколо кола правильного 3-кутника дорівнює приблизно 28.7 см, 4-кутника - 16.6 см, 6-кутника - 14.4 см, 18-кутника - 4.8 см.

Объяснение: