У зрізаному конусі твірна дорівнює 5 см, висота - 3 см, а радіус більшої основи 7 см. Знайдіть

об'єм зрізаного конуса. a) 76π см³ 6) 81x CM³ 6) 79л см³ г) 73л см³. Допоможіть будь ласка. Дуже потрібно

Ответы на вопрос

Отвечает Буянтуева Арина.

Ответ:

ОбъясОб'єм зрізаного конуса можна знайти за формулою:

V = 1/3 * π * h * (R^2 + Rr + r^2),

де h - висота конуса, R - радіус більшої основи, r - радіус меншої основи, а r можна знайти за допомогою відомої твірної на конусі:

r = R - t,

де t - висота зрізу.

Підставляючи відомі значення, отримуємо:

r = 7 - 5 = 2,

V = 1/3 * π * 3 * (7^2 + 7*2 + 2^2) = 1/3 * π * 3 * (49 + 14 + 4) ≈ 76π см^3.

Отже, об'єм зрізаного конуса становить близько 76π кубічних сантиметрів. Відповідь: a) 76π см^3.

нение: