Твірна конуса дорівнює 10 см. Знайдіть радіус конуса, якщо його висота дорівнює 8 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ: Застосовуючи теорему Піфагора, ми можемо знайти радіус конуса. За цією теоремою, квадрат гіпотенузи дорівнює сумі квадратів катетів. В цьому випадку, гіпотенуза - це твірна конуса, а катети - це радіус і висота. Таким чином, ми можемо записати рівняння:10^2 = r^2 + 8^2Розв'язуючи це рівняння, ми отримуємо:r^2 = 100 - 64

r^2 = 36

r = √36

r = 6Таким чином, радіус конуса дорівнює 6 см.

Объяснение: