Два кола мають внутрішній дотик. Відстань між їх центрами дорівнює 8 см. Знайдіть радіус кіл, якщо

один із них у 3 рази менший за інший.

Ответы на вопрос

Отвечает Перваков Витя.

Ответ: 4см 12см

Объяснение:

При внутрішньому торканні відстань між двома центрами кіл дорівнює різниці радицсов.

Позначимо х радіус меншого кола а 3х більшого:
3x-x=8
2x=8
X=8÷2
X=4(радіус меншого кола)
3*4=12(радіус більшого кола)
Перевіримо:
12-4=8