ΔМКЕ ∠К=90⁰, ∠Е=60⁰, ЕК=4 см. Знайдіть довжину сторони МК.


Ответы на вопрос

Отвечает Рябченко Артём.

Ответ:

Кут М= 30 ° (це за теорою про суму кутів трикутника)

ЕМ=8 (по теоремі про катет, що лежить навпроти кута в 30 ° )

km =   \sqrt{64 - 16}  =  \sqrt{48}  =  4 \sqrt{3 }