3. Відповідні сторони двох подібних трикутників відносяться як 2 : 3. Площа другого трикутника

дорівнює 81 см2. Знайдіть площу пер¬шого трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Гречко Ян.

Площі подібних трикутників відносяться як квадрати подібних сторін

S1/S2 = 4/9, S1/81=4/9 S1 =36