СРОЧНО!!! 20балов дам 3)Зовнішні кути трикутника дорівнює 110 і 120 Знайдіть внутрішній кут при

третів вершині

Ответы на вопрос

Отвечает Сулейманова Мадина.

внутрішній кут при зовнішньому 110° дорівнює 180-110=70°,при зовнішньому 120° - 180-120=60°,тоді внутрішній кут при третій вершині 180-(70+60)=50°.