маса сполуки об'ємом 1 л - 2,59г. Масова частка Карбону становить 82,76% Знайдіть молекулярну

формулу

Ответы на вопрос

Отвечает Хан Давид.
V(r) = 1 л ==> n(r) = 1/22.4 = 0.0446 моль

M(r) = m/n = 2.59/0.0446 = 58 г/моль

n(C) = (58*82.76)/1200 = 4
n(H) = (58*17.24)/100 = 10

C4H10 — бутан.