Обчисліть масу NaCl та масу води необхідні для приготування 200 гр розчину з масовою часткою солі

5%.

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимова Соня.
\omega =  \frac{m_1}{m_2} \cdot 100\% \\ 5\% =  \frac{m_1}{200} \cdot 100\% \Rightarrow m_1=10 \ gram