Химиялық реакцияларды аяқтап,теңестіріңдер H2+CI2= H3PO4+Mgo= Zn+O2= Ca+N2= Ca+HCI= Mg+CuCI2=

Zn+FeCI3 HNO3+Ca(OH)2= Al+S= F2+KBr= Fr2(So4)3+NaOH= 50 балл берем

Ответы на вопрос

Отвечает Юнусов Эмиль.

Ответ:

H2+CI2=2HCl

2H3PO4+3MgO=Mg3(PO4)2+3H2O

2Zn+O2=2ZnO

3Ca+N2=Ca3N2

Ca+2HCI=CaCI2+H2

Mg+CuCI2=MgCI2+Cu

Zn+2FeCI3=ZnCI2+2FeCI2

2HNO3+Ca(OH)2=Ca(NO3)2+2H2O

2Al+3S=Al2S3

F2+2KBr=2KF+Br2

Fe2(SO4)3+6NaOH=2Fe(OH)3+3Na2SO4