Обчисліть обєм метану СН4 кількістю 5 моль за нормальних умов


Ответы на вопрос

Отвечает Вондок Ли.

Дано:
m(CH4)= 5 моль
V(CH4)-?
Решение 
m(CH4)= M*n
M(CH4)=32+(16*2)=64 а.о.м
n(CH4) = 67,2/22.4=3 МОЛЬ