обчислити об'єм водню який виділяється при взаємодії натрію та 9г води


Ответы на вопрос

Отвечает Большакова Лиза.
Рівняння реакції: 2Na+ 2H2O = 2NaOH + H2
Знаходимо кількість речовини води (n = m/M) та, за рівнянням реакції, nH2) = 1/2 n(H2O). За формулою V = nVм, де Vм - молярний об'єм, що дорівнює 22,4 л, знаходимо об'єм водню.
Усе зрозуміло?