визначте масу Na який отримали при розкладі 230 г. NaCl який містить 5% домішок


Ответы на вопрос

Отвечает Пономарева Слава.

2NaCl=2Na+Cl2

 

100%-5%=95%

m(NaCl)=(230г*5%)/100%=11,5г

n(NaCl)=11,5г/58,5г/моль=0,2моль

n(NaCl)=n(Na)

m(Na)=0,2моль*23г/моль=4,6г