Срочно!! знайти об'єм хлору необхідний для добування ферум(III) хлориду масою 65 грам


Ответы на вопрос

Отвечает Кулаков Кирилл.
2Fe + 3Cl2 ==> 2FeCl3n(FeCl3) = 65 / 162,5 = 0,4 мольn(FeCl) = 1,5 n(Cl)n(Cl) = 0,4 * 1,5 = 0,6 мольV(Cl) = 0,6 * 22,4 = 13,44 л