Визначте масу води,у якій необхідно розчинити 2 г солі,щоб отримати розчин із масовою часткою солі

1% .

Ответы на вопрос

Отвечает Хакимов Сардор.

w = mвещества / масса раствора*100%

масса раствора = масса вещества /w =2*100%/1= 200 г

масса воды =масса раствора - масса соли = 200-2 = 198 г