Визначте об'єм вуглекислого газу та масу води , які утворюються при спалюванні 20 л метану.

Срочно!!! Заранее спасибо)

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Александр.

дано

V(CH4) = 20 L

------------------

V(CO2)-?

m(H2O)-?

CH4+2O2-->CO2+2H2O

V(CH4) = V(CO2) = 20 L

n(CH4) = V(CH4) / Vm = 20 / 22.4 = 0.9 mol

n(CH4) =2n(H2O)

n(H2O) = 0.9 * 2 = 1.8mol

M(H2O) = 18 g/mol

m(H2O) = n*M = 1.8 * 18 = 32.4 g

ответ 20 л, 32.4 г