СРОЧНО!!!! Невідомий вуглеводень містить 91,3 Карбону.Відносна густина за метаном становить

5,75.Виведіть формулу.Визначте клас вуглеводню

Ответы на вопрос

Отвечает Дашук Полина.

дано

W(C) = 91.3%= 0.913

D(CH4) = 5.75

-----------------------------

CxHy-?

W(H) = 1 - 0.913 = 0.087

M(CxHy)= D(CH4) * 5.75 = 16*5.75= 92 g/mol

CxHy / 92 = 0.913 / 12 : 0.087 / 1

CxHy = 7:8

C7H8

ответ КЛАСС - АРЕНЫ (C6H5 - CH3)