Помогите срочно, пожалуйста!!!! Обчисліть, чи вистачить води масою 20 г для розчинення натрій

карбонату масою 5 г при 20°C, якщо розчинність цієї солі у воді за даної температури становить 21,5 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Башкиров Лёша.
W= (m соли / m p-pa)*100, %
m соли=5*400/100=20 г
m(H2O)= m p-pa - m соли =400-20=380 г