Будь ласка поможіть..Дуже дуже треба..Прямо на завтра..!Може в кого є ХІМІЯ ЗА 7 КЛАС..АВТОР :

Н.М.БУРИНСЬКА..завдання 3 і 4 сторінка 95..а в кого нема то ось завдання 3. Напиши рівняння реакцій окиснення простих речовин з утворенням оксидів: Купруму(ІІ), Вольфраму(VІ), Літію(І), Селену(IV), Ванадію(V). 4. Напиши рівняння реакцій горіння сірководню Н2S, ацетилену С2Н2, пропану С3Н8.

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Влад.

2Cu+O_2=2CuO\\2W+3O_2=2WO_3\\4Li+O_2=2Li_2O\\Se+O_2=SeO_2\\4V+5O_2=2V_2O_5

2H_2S+3O_2=2H_2O+2SO_2\\2C_2H_2+5O_2=2H_2O+4CO_2\\C_3H_8+5O_2=4H_2O+3CO_2