Визначте масові частки елементів у BaSO4


Ответы на вопрос

Отвечает Ершов Алексей.
Дано : w (Ba) - ? w (S) - ? w - (O4) - ? w = 56 + 32 + 16 * 4 = 152 w (Ba) = 1 * 56 / 152 * 100% = 27% w (S) = 1 * 32 /152 * 100% = 47.5 % w (O) = 4 * 16 /153 * 100% = 9.7 %