розв'язати рівняння тих реакцій,які відбуваються практично до кінця,у молекулярній іоній та

скороченій іоних формах CuCl+H2SO4-> CaCL2+AgNO3->

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Ксюша.

CuCl2+H2SO4=CuSO4+2HCl

 

CaCL2+2AgNO3=Ca(NO3)2+2AgCl