До 80 г соляної кислоти з масовою часткою 8% долили 20 мл води. Визначте масову частку хлороводню в

новому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Михатулин Андрей.
M(вещества)=80*0,08=6,4 г
n(H₂O)=0,02:22,4=0,001 моль
m(H₂O)=0,001*18=0,02 г
m(раствора)=80+0,02=80,02 г
W(HCl)=6,4:80,02=0,079 или 79%