Скільки молекул міститься у вуглекислому газі обє'мом 112л(н.у.).


Ответы на вопрос

Отвечает Земляной Дима.

Спочатку знайдемо кількість вуглекислого газу:
 \nu(CO_2)= \frac{112}{22.4} =5 моль;
Тепер з формули  \nu= \frac{N}{N_A} ---> N=\nu*N_A
N(CO_2)=5*6.022*10^{23}= 30.11*10^{23} молекул
Відповідь: 30.11*10^{23}