На двовалентний метал масою 6 г подіяли водяною парою унаслідок чого виділився газ обємом 5,6 л.

визначте метал

Ответы на вопрос

Отвечает Стогов Алексей.
6г                       5,6л
Me+H2O=MeO + H2
хг                        22,4л
х= 6*22,4/5,6=24
M(Mg)=24г/моль
это магний