Обчисліть масову частку речовини в розчини якщо для для приготування взяли 25 г соли и 175 г води?


Ответы на вопрос

Отвечает Chumak Oleg.
M(в-ва) = 25 (г)
m(р-ра) = 25+175 = 200 (г)
W = m(в-ва) / m (р-ра) *100% = 25/200*100% = 12.5 %