65 г речовини і 51 г води 22 г речовини і 528 г води 35 г речовини і 198 г води 52 г речовини і 92

г вод води Яка масова частка речовини в розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Саньков Виталий.

Ответ:

Объяснение:

1). Дано:

m(речовини)=65г.

m(води )=51 г.

--------------------------

ω-?

1. Определим массу раствора:

m(раствора)=m(речовини)+m(води )

m(раствора)=65г.+51г.=116г.

Определим массовую долю:

ω(речовини)=m(речовини)÷m(раствора)

ω(речовини)=51г.÷116г=0,439

ω%(речовини)=ω(речовини)×100%

ω%(речовини)=0,439×100%=43,9%

2).  Дано:

m(речовини)=22г.

m(води )=5281г.

--------------------------

ω-?

1. Определим массу раствора:

m(раствора)=m(речовини)+m(води )

m(раствора)=22г.+528г.=550г.

Определим массовую долю:

ω(речовини)=m(речовини)÷m(раствора)

ω(речовини)=22г.÷550г.=0,04

ω%(речовини)=ω(речовини)×100%

ω%(речовини)=0,04×100%=4%

3). Дано:

m(речовини)=35г.

m(води )=198 г.

--------------------------

ω-?

1. Определим массу раствора:

m(раствора)=m(речовини)+m(води )

m(раствора)=35г.+198г.=233г.

Определим массовую долю:

ω(речовини)=m(речовини)÷m(раствора)

ω(речовини)=35г.÷233г.=0,15

ω%(речовини)=ω(речовини)×100%

ω%(речовини)=0,15×100%=15%

4). Дано:

m(речовини)=52г.

m(води )=92г.

--------------------------

ω-?

1. Определим массу раствора:

m(раствора)=m(речовини)+m(води )

m(раствора)=52г.+92г.=144г.

2.Определим массовую долю:

ω(речовини)=m(речовини)÷m(раствора)

ω(речовини)=52г.÷144г.=0,361

ω%(речовини)=ω(речовини)×100%

ω%(речовини)=0,361×100%=36,1%