Складіть рівняння реакцій за якими можна здійснити такі перетворення

CuSO4->Cu(OH)2->CuO->Cu​

Ответы на вопрос

Отвечает Темирхан Торехан.

CuSO4 + 2NaOH = Cu(OH)2 + Na2SO4

Cu(OH)2 =(t°)= CuO + H2O

CuO + H2 = Cu + H2O