При спалюванні 2.3 грам органічної речовини утворилося 4.4 грам карбон 4 оксиду і 2.7 г води.

Густина за плвітрям 1.59. знайдіть формулу речовини

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.
D(29) = 1.59 ==> M = 1.59*29 = 46 г/моль

CO2 ==> C

4.4/44 = x/12
x = 1.2

H2O ==> 2H

2.7/18 = y/2

y = 0.3

12x = 1.2
y = 0.3

x = 0.1
y = 0.3

CH3 | x2

C2H6 — етан