Магній оксид маса якого становила 6 г, розчинили в сульфатній кислоті.Обчислити масу одержаної солі"


Ответы на вопрос

Отвечает Рыбчинская Элина.
MgO+H2SO4=MgSO4(сіль)+H2O
m=D(ню)*M
M(MgSO4)=24+28+16*4=116г/моль
D(ню)=6(там нада дробами делать)
m=116*6=696г
Наверно так)