Який об'єм газу (н. у.) виділиться в результаті остаточного розчинення кальцій карбонату масою 20 г

у хлоридній кислоті?

Ответы на вопрос

Отвечает Давидович Лёха.

   20                           x
 CaCO3+2HCl=CaCl2+CO2+H2O
100                             22.4

x=20*22.4\100=4.48