Визначте об*єм газу,що виділяється в результ. взаємодії 54 г алюмін. з сульфатною кислотою.


Ответы на вопрос

Отвечает Самарская Ангелина.
6Al+3H2SO4->3Al2(SO4)3+3H2
n=m\M
M(Al)=27 Г\моль
n(Al)=54\27=2 моль
n(H2)=(2*3)\6=1 моль
V=n*Vm
Vm=22,4 дм3\моль
V(H2)=22,4*1=22,4 дм3