HELP ME . СРАЗУ ГОВОРЮ НЕ ПИШИТЕ ДЕРЬМА ЕСЛИ НЕ ЗНАЕТЕ ОТВЕТ. МОЛЕКУЛА ФОСФАТНОЇ КИСЛОТИ

СКЛАДАЄТЬСЯ ІЗ 3 АТОМІВ ГІДРОГЕНУ, 1 АТОМА ФОСФОРА І 4 АТОМІВ ОКСИГЕНУ. НАПИШІТЬ ХІМІЧНУ ФОРМУЛУ ФОСФАТНОЇ КИСЛОТИ Й ОБЧИСЛІТЬ МАСОВІ ЧАСТКИ КОЖНОГО З ЕЛЕМЕНТІВ.

Ответы на вопрос

Отвечает Курсакова Анастасия.

H3PO4

M(H) = 3 * 1 = 3

M(P) = 31 * 1 = 31

M(O) = 4 * 16 = 46

M(H3PO4) = 98

w%(H) = 3 / 98   * 100 = 3.06122449%

w%(P) = 31 / 98    * 100 = 31.63265306%

w%(O) = 64 / 98    * 100 = 65.30612245