Використовуючи запропоновані реактиви, здійсніть реакції за схемою: CuSO4=Cu(OH)2=CuO=CuCl2


Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Илья.
CuSO4 + 2KOH = K2SO4 + Cu(OH)2

Cu(OH)2 (t)= CuO + H2O

CuO + 2HCl = CuCl2 + H2O