У 190 г води розчинили 10 г лугу. Яка масова частка розчиненої речовини. помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Кус Варвара.

Відповідь:

W (розчиненою речовини (р.р.)) = 5%.

Пояснення:

m (р.р.) = m (р-ну) × W / 100

10 = 200 × W / 100

200 × W = 10 × 100

200 × W = 1000

W = 1000 / 200 = 5%