К 20 граммам сульфата меди (2) прилили 20 граммов 60%-го раствора гидроксида натрия. Определите

массу образовавшегося осадка.

Ответы на вопрос

Отвечает Юровский Серёжа.

CuSO4+2NaOH=Na2SO4+Cu(OH)2
шукаємо m(NaOH)=(20*60)/100=12 г
складаємо співвдіношення щоб визначити що в надлишку що в недостачі
для Cu (12(m NaOH)* 160 (Mr(CuSO4)))/80(Mr NaOH)=24 а є 20 значить він в недостачі за ним і рахуємо масу осаду тобто Cu(OH)2
(20*98(Mr(Cu(OH)2))/160=12,25 г