До розчину натрій сульфату масою 250г з масовою часткою солі 15% додали 50г води. Обчисліть масову

частку розчиненої речовини в новому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Рожков Максим.

если 15%

то 15 в 100 

    х  в 250

х= 15*250\100 

х=37.5 гр  натрия сульфата

а т.к 250+50гр раствора=300гр  раствора

 

то новая пропорция

37.5гр в 300гр

 х   в 100

х=37.5*100\300= 12.5%

 

если правельно поняла  что надо.. то так