Напишіть рівняння реакції,що відповідають кїтаким перетворенням

:Na->Na2O2->Na2O->NaOH->Na2CO3->NaHCO3->NaNO3->NaNO2;

Ответы на вопрос

Отвечает Чекрыгин Артём.

1)2Na+O2=Na2O2
2)Na2O2+2Na=2Na2O
3)Na2O+H20=2NaOH
4)2NaOH+CO2=Na2CO3+H2O
5)Na2CO3+CO2+H2O=2NaHCO3
6)NaHCO3+HNO3=NaNO3+H2O+CO2
7)2NaNo3=(под температурой)=2NaNO2+O