Із 250 г води та 80 г цукру виготовили розщин.Обчислити його масову частку??


Ответы на вопрос

Отвечает Кулибакина Лера.
Дано:
m(в-ва) =80 г
m(воды) = 250 г
Найти
W(в-ва)

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 80 / 250 + 80  *100% = 24,24%