Натрій оксид масою 31г розчинили у 300мл води.Визначте масову частку домішок у вапняку


Ответы на вопрос

Отвечает Прошина Анастасия.

Na _{2}O+H _{2}O  =2NaOH
m=Mn= \frac{V}{V _{m} }
M(H _{2}O)=2+46=18 г/моль
m(H _{2} O)=18* \frac{300}{22400} =0.24г
w= \frac{m _{v-va} }{m  _{p-pa} }
w= \frac{31}{31.24} =0.9=90 %