Обчисліть масу гліцерину , який можна добути при гідролізі тристеарату масою 442г.


Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Настя.
Нехай маса гліцерину х. Молярна маса гліцерину = 92 (г/моль), а молярна маса тристеарату = 890 (г/моль).. І якщо маса тристеарату 442 г, то по пропорції виходить, що х =  \frac{442 * 92}{890} = 45.7 (г)
Відповідь: маса гліцерину = 45.7 г.