Випарили розчин масою 180 г з масовою часткою натрій сульфату 12%. Яку масу солі одержали? Який

об'єм води випарили?

Ответы на вопрос

Отвечает Балич Назар.
Маса солі 180*12/100=21,6г
маса води 180-21,6=158,4г
обєм води=158,4*1(г/см³)=158,4см³=158,4мл