Яку масу води необхідно додати до розчину 400г з масовою часткою 25% щоб приготувати розчин цієї

речовини з масовою часткою солі 10%.пожалуйста подскажите!

Ответы на вопрос

Отвечает Кононов Андрей.
M(солі) = 400 * 0.25 = 100 г
Нехай необхідна маса води - x г.
W(солі) = m(солі)/m(р-ну) * 100%
 \frac{100}{400 + x} = 0.1
400 + x =  \frac{100}{0.1}
x = 600 г