Який об'єм вуглекислого газу (н.у.) виділиться в результаті спалювання 26,3 л етану?


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Анастасия.
2C2H2+7O2=4CO2+6H2O
 \frac{26.3}{2*22.4} = \frac{x}{4*22.4}
x= \frac{26.3*4*22.4}{2*22.4} =26,3*2=52.6(л)