Вкажіть масу марганцівки(калій перманганату) та води в за собі для промивання ранку масою 120 г з

масовою часткою марганцівки 0,005:1–0,005 г, 2— 0,6 г, 3— 119,4г, 4– 119,995 г, 5– 120 гА 2,3Б 2,5В 1,3Г 4,5

Ответы на вопрос

Отвечает Халитова Алсу.
Маса марганцівки=120*0,005=0,6г
маса води=120-0,6=119,4г
відповідь: А 2,3