Виведіть молекулярну формулу речовини, масова частка феруму в якій 70%, оксигену 30% , відносна

молекулярна маса сполуки - 160

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.
FeₓОₐ

ₓ(Fe) = 160×0.7 / 56 = 2

ₐ(O) = 160×0.3 / 16 = 3

Формула: Fe₂O₃