Визначити елемент 5 група ,відносно молекулярна маса вищого оксиду 230


Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Маша.
R2O5 высший оксид
2*R+5*16=230
2R=230-80
2R=150
R=150/2  R=75     As- мышьяк