Обчисліть число молекул H2S об’ємом 11,2 л


Ответы на вопрос

Отвечает Атавин Коля.
N=v(ню)*Nавогардо
v(ню)=обєм ділити на 22.4=11.2/22.4=0.5моль
N=0.5*6.02*10в степені23=3,01*10в степені23