Хімія:відносна маса леткої водневої сполуки елемента 4 групи=34


Ответы на вопрос

Отвечает Муборакшоев Миша.
ПОМИЛКА!!! Не 4 групи, а мабуть 6. Mr(Н2Е)=2+Х=34
                                                                             Х=34-2
                                                                             Х=32 Це Сульфур, а речовина має формулу: Н2S

А МОЖЕ БУТЬ ТИ ПОМИЛИЛАСЯ НЕ В ГРУПІ, А В ЦИФРОВОМУ ЗНАЧЕННІ, ТОДІ ЗАДАЧА БУДЕ МАТИ ТАКУ УМОВУ!!!:
відносна маса леткої водневої сполуки елемента 4 групи=33
Мr(ЕН2)=Х+2=33
               Х=33-2
               Х=31. Це Фосфор і речовина: РН3 - фосфін, якій маленькими цяточками світиться на могилах померлих людей